Promises in the Dark

Z Bloodstone Wiki Polska
Skocz do:nawigacja, szukaj

Informacje

Zadanie: Pomóż Billowi w przeprowadzeniu rytuału wskrzeszenia jego córki w katakumbach pod Oakendor.

Nagroda:

10000 XP, 1 punkt umiejętności

Potrzebne przedmioty:

Metallurgical Gauntlet, Dark Grimoire, Machete

Potwory, które możesz spotkać:
Bat.gif Ratazana.gif Skeleton.gif Crocodrill.gif Zombie Soldier.gif Banshee.gif Skeleton Berserker.gif Skeleton Gladiator.gif Eyelord.gif Zombie.gif Zombie 2.gif Zombie 3.gif

Wykonanie

Zadanie rozpoczynamy u Bill'a, który chce byśmy znaleźli jego klucze. Udajemy się zatem do kowala w Oakendor i kupujemy Metallurgical Gauntlet. Kowal znajduje się na poziomie -1 w zamku.

Lokalizacja kowala w Oakendor

Następnie udajemy się na północ poza mury miasta i wchodzimy do podziemnego labiryntu.

Po wejściu do dziury za murami miasta idziemy cały czas w prawo aż trafimy na poniższą mapę. Następnie zakładamy rękawice kupioną u kowala i klikamy w kratery z lawą w zaznaczonej kolejności.

Kolejność przycisków aby zdobyć klucze grabarza Bill'a.

W miejscu oznaczonym numerem 9 na powyżej mapie znajdziemy ciało szkieleta w lewym górnym rogu pomieszczenia. Klikamy na niego prawym i otrzymujemy klucze, które zwracamy Bill'owi, a on wręcza nam klucz CM1 cemetery key, który pozwala na przejście przez drzwi pod cmentarzem i prosi nas o przyniesienie części ciał z pobliskich katakumb.


Po odebraniu klucza od Bill'a wracamy do dziury poza murami miasta i kierujemy się ciągle w lewą stronę aż trafimy na drogę do krateru nr. 6, po czym kierujemy się drogą poniżej:


Po dotarciu do katakumb musimy przeklikać trumny w poszukiwaniu części ciał potrzebnych do wykonania rytuału. Kierujemy się w wyznaczone niżej miejsca:

UWAGA! Potrzebny jest nam jeszcze Fresh Brain, który wypada z Banshee, więc potrzebujemy zabić kilka sztuk w celu jego pozyskania.

Po zebraniu wszystkich części wracamy do Bill'a wraz z Dark Grimoire by przekonać go do wyjawienia informacji na temat celu zbierania części ciał. Zdradza nam on, że chce wskrzesić swoją córkę. W tym celu musimy zejść na najniższe piętro katakumb do ołtarzy by odprawić rytuały dla każdej z zebranych części. Pod koniec wręcza on nam klucz Cemetery Key 2, który prowadzi do jego piwnicy za domem, do której się udajemy.

Piwnica za domem Bill'a

W piwnicy ukazują nam się drzwi, a za nimi skrzynka, która się rusza. Otwieramy drzwi kluczem i wyciągamy serce córki Bill'a. Po odebraniu serca ze skrzyni wracamy na cmentarz na najniższe dotychczas piętro i kierujemy się na ostatnią część cmentarza:

Przechodzimy przez drzwi do każdej kapliczki i używamy po kolei części ciała na każdej z nich. Po użyciu jesteśmy teleportowani do pomieszczenia z potworem w wersji "Tormented". Jest on formą potwora, która ma więcej życia niż zwykły. Po pokonaniu wszystkich mini-bossów przechodzimy przez ostatnią kapliczkę, która prowadzi nas do pomieszczenia ze wskrzeszoną córką. Po rozmowie z nią udajemy się z powrotem do Bill'a by odebrać nagrodę.

Autor: [-Agonys-]